Het is eigenlijk heel simpel: één keer per maand, op een voor de horeca ‘trage’ dag, organiseren restaurants een ‘Tafel van Veel’. Op deze avonden worden de tafels aan elkaar geschoven en kan men voor een bescheiden bedrag eten wat de pot schaft.
De tafels zijn voor iedereen beschikbaar.
(Maar de mensen waarvan bekend is dat ze sociaal geïsoleerd zijn of dreigen te raken, worden proactief uitgenodigd om te komen.)
Niet alleen eten
Negen restaurant: Grand Cafe Brinkmann, Jacobus Pieck, Bij Tholen, El Pincho, Hofje zonder Zorgen, De Wandelaar, Spaarne 66, Gather, De Korenbeurs, hebben inmiddels het idee van Ziggy Klazes overgenomen en serveren eens per maand voor een klein bedrag een dagschotel op de ‘aanschuiftafel’.
Op de Facebook pagina de Tafel van Veel zal binnenkort bekend worden gemaakt welk restaurant, op welke datum, een Tafel van Veel organiseert.
Uiteraard kunnen restaurants zich blijven aanmelden!
Ziggy Klazes over haar motief: