Zo was er eind augustus de verlichte fietstocht WIJ EISEN DE NACHT OP met deelname van ruim 200 mensen om aandacht te vragen voor veiligheid op straat. Op 30 september was er een fakkeltocht georganiseerd op de verjaardag van Wilhelmina Drucker, de naamgeefster van de Dolle Mina’s, om vrouwenrechten onder de aandacht te brengen. In de vroege ochtend van 28 oktober is in de stromende regen een groep op pad gegaan om op te roepen vóór een vrouw te stemmen en op 15 november is er in Den Haag deelgenomen aan de tegendemonstratie tegen de mars voor het leven. 

Naast veiligheid op straat, recht op autonomie over eigen lijf, een veilige toegang tot Bloemenhove en het dichten van de loonkloof tussen mannen en vrouwen, is de toegankelijkheid en de vindbaarheid van openbare toiletvoorzieningen in Haarlem een aandachtspunt voor de Rooie Vrouwen, zowel als voor de Dolle Mina’s. Bij evenementen zal er op gelet worden dat toiletvoorzieningen voor vrouwen even toegankelijk zijn als die voor mannen. 

Het project op Schouders van Vrouwen, dat georganiseerd is door het comité Internationale Vrouwendag 023, waar de Rooie Vrouwen deel van uit maken, zal op 8 maart 2026 afgerond worden met de publicatie van het boek ZIE HAARlemse vrouwen. In dit boek zullen alle vrouwen die zijn opgenomen in de Galerij van Sterke Vrouwen Haarlem geportretteerd worden. Alle verhalen samen vormen een geschiedenis van de vrouwenemancipatie in Haarlem. Het boek zal in beperkte oplage worden uitgegeven. Voorinschrijving is mogelijk via: opschoudersvanvrouwen@gmail.com.